بیوگرافی دکتر علی صادقی

دکتر علی صادقی در سال 1350 در شهرستان مراغه دنیا آمد او تحصیلات خود را تا دیپلم در آن شهر ادامه داد در سال 1368 با رتبه 7 کنکور سراسری وارد رشته ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و در سال 1376 دوره طب عمومی خود را به پایان رسانید.

دکتر صادقی در سال 1378، در رشته دستیاری تخصص بیماری‌های داخلی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شد و در سال 1382، با رتبه اول بورد از آن دانشگاه فارغ‌التحصیل شد.پس از اخذ دانشنامه بورد تخصصی بیماری‌های داخلی، وی وارد رشته فوق تخصص گوارش و کبد دانشگاه شهید بهشتی شد. درسال 1385 این دوره را به اتمام رساند و دانشنامه بورد فوق تخصصی خود را دریافت نمود. وی در دوره دستیاری رشته گوارش درکنار یادگیری از اساتید برجسته دانشگاه شهید بهشتی، و با توجه به علاقه خاص خود به آندوسونوگرافی (EUS) و آندوسکوپی پیشرفته درمانی، با استاد فقید جناب دکتر سید امیر میرباقری ارتباط نزدیک داشت و بهره‌های فراوان از دانش و تکنیک بی بدیل ایشان بورد. این همکاری در بیمارستان شرکت نفت تهران شکل گرفت و در سال‌های بعد از آن ادامه پیدا کرد

او پس از فراغت از تحصیل جهت تکمیل رشته آندوسونوگرافی و درمان‌های آندوسکوپی پیشرفته به آلمان سفر کرد و درکنار دکتر یورگنسن و همکاران ایشان اندوخته‌های علمی خود را کامل‌تر نمود. پس از بازگشت در بیمارستان شرکت نفت تهران به طبابت مشغول شد و جزو اولین پزشکان ایران در رشته آندوسونوگرافی‌(EUS) بود.

وی تجربیات ارزنده‌ای در زمینه EUS و ERCP در بیمارستان شرکت نفت اندوخت و خدمات پیشرفته ای به بیماران آن مجموعه و بسیاری بیماران که به‌صورت مشاوره‌ای از سایر بیمارستان‌ها ارجاع می‌شدند ارائه نمود. حضور در بخش آندوسکوپی دکتر مارک جیووانی نی در مارسه فرانسه، گامی دیگر در تکمیل اندوخته‌های علمی ایشان در زمینه آندوسونوگرافی و آندوسکوپی بود.

WhatsApp Image 2022 09 14 at 15.36.08 360x800 1 e1666519773505
PicsArt 09 18 12.05.43 e1666458122778

پس از آن دکتر صادقی به فعالیت‌های خود در بیمارستان شرکت نفت تهران، شهید چمران، بیمارستان مهر و توس در تهران ادامه داد. پس از نصب دستگاه آندوسونوگرافی در بیمارستان فیروزگر تهران، ایشان در راه‌اندازی این رشته به اتفاق چند تن از همکاران دیگر فعالیت مستمر داشت و خوشبختانه امروز بخش آندوسکوپی و آندوسونوگرافی بیمارستان فیروزگر به همت جناب دکتر آقای دکتر فرهاد زمانی، یکی از بهترین مراکز کشور در این رشته است.

دکتر صادقی سال‌ها در مطب خود واقع در پارک کلینیک تهران، به خدمت صادقانه و دلسوزانه به بیماران پرداخته است. شرکت در سمینارها و گردهمایی‌های علمی در داخل و خارج و امور تحقیقاتی و مقاله، از فعالیت‌های ايشان در طی سال‌های تحصیل و پس از آن می‌باشد.

تماس سریع